אודות החברה

נחשון עבודות ימיות הינה החברה המובילה כיום בארץ בתחום שירותים ימיים ושירותי צלילה מקצועיים. החברה מתמחה בתכנון, ביצוע ויישום של פרויקטים מורכבים, ובליווי כולל של לקוחותיה, מזיהוי הצורך, גיבוש פתרונות ייחודיים, ויישומם, תוך עמידה בלוחות זמנים, מפרטים ותמיכה כוללת בלקוח – עד להשלמה בהצלחה של כל פרויקט.

הגישה המובילה את "נחשון" הינה ראייה של לקוחותינו כשותפים לדרך, וחתירה לגיבוש הפתרונות האפקטיביים, היעילים והמתאימים ביותר לכל צורך טכני, הנדסי ועסקי של כל לקוח ופרויקט, לרבות תכנון, בנייה ויישום של מתקנים וציוד מיוחד, ומתן מענה מקצועי לכל צורך. הסיפוק בהצלחות המקצועיות שלנו נובע מהצלחה בעמידה באתגרים המשותפים, המתבסס על ידע מקצועי עשיר, גישה יוזמת, ואפשרות ייצור ויצירה של פתרונות חדשניים.

החברה מעסיקה את צוות המומחים הגדול ביותר בארץ כיום - בוגרי יחידות עילית ימיות, מפקחי צלילה מוסמכים, אנשי צוות נבחרים מרחבי העולם, אנשי מנהלה וצוותי בקרה ותפעול (צוות מוביל).

"נחשון" מובילה בביצוע פרויקטים מורכבים בכל הסביבות הימיות – בנייה תת-ימית, שירותים ימיים, תחזוקת מתקנים, פתרונות צנרת תת-ימית, תיקונים בכלי שיט, חילוץ והצלת כלי שייט, עבודה בתווך ימי, סקרים תת-ימיים, עבודה בתאי לחץ וחללים מוקפים ועוד (קרא עוד)

"נחשון" הינה ספק רשמי ומוכר של ארגון Lloyd's Register לצורך ביצוע סקרים ימיים, וכן ספקית מורשית ובלעדית בישראל חברת Esab – חברה בינלאומית מובילה בתחום של מוצרי טכנולוגיה מתקדמת לצלילה מקצועית.

נחשון חברה שותפה בארגון IDSA הבינלאומי ומחזיקה בהסמכות הבינלאומיות המקיפות ביותר כיום בארץ, ופועלת על פי תקני הביצוע והאיכות המחמירים ביותר, לרבות הסמכה בכפוף לתקן ISO 9001.
"נחשון" גאה להיות ספק השירותים הנבחר של גופים מקומיים ובינלאומיים מובילים, לרבות משרדי ממשלה, תעשיות ביטחוניות, חברות בניה ישראליות וזרות ומשרדי תכנון, הנדסה ובקרה.